Szukaj

z nami jesteś znany

Witam na mojej stronie naszabazafirm.pl

Naszabazafirm.pl to strona na której firmy mogą zamieszczać namiary na siebie i na swoją ofertę. Wpisy są w miejscowości danego województwa i pod kilkoma branżami. Mogą być nawet pod konkretnym hasłem/kategorią. Wpisy mogą być na jeden miesiąc albo na wielokrotność, do jednego roku. Wpisy mogą zawierać całość albo część z: nazwa firmy, adres, link na mapkę, telefony, e-maile, adresy www, w, tym różnych kont, ofertę, kiedy czynne, o firmie, hasła dodatkowe, wersje językowe, grafikę - jedną albo więcej. Wiadomo, że wiele firm uważa, że takie wpisy nie są im potrzebne więc stwierdzają, że wolą wydać 1500,00 zł na coś innego niż na jakiś wpis. Ale tak naprawdę, roczny wpis to, jak dodatkowy, bardzo tani pracownik, którego zadaniem jest danie namiaru na firmę, która znajduje się pod adresem naszabazafirm.pl. Niewykorzystanie tej możliwości to potencjalna możliwość straty. Nie tylko wizerunkowej, ale też finansowej.

Cennik podstawowy

Ceny wpisów są różne, w zależności od tego co ktoś chce zamieścić.

Roczny wpis kompleksowy kosztuje 1500,00 zł. Miesięczny wpis kompleksowy kosztuje 150,00 zł.
Roczny wpis pojedynczy kosztuje 700,00 zł. Miesięczny wpis pojedynczy kosztuje 70,00 zł.

Wpis kompleksowy za 1500,00 zł na jeden rok to: jedna pozycja tekstowa z jedną grafiką w dziale Wybierz Województwo/Miejscowość i, do czterech pozycji tekstowych z jedną grafiką w dziale Wybierz Branżę. Do tego jeden wpis tekstowo-graficzny w dziale Wybierz Firmę. Do tego osobna pozycja w dziale Podstrony Firm - tu większy opis i więcej grafik - do dwudziestu grafik. Przy ilości branż/kategorii większej niż cztery, następne są jako linki tekstowe albo graficzne z danej branży.

Są też wpisy pojedyncze. Na przykład w dziale Wybierz Województwo, tu w miejscowości. Albo w jednej branży, w dziale Wybierz Branżę (tu też w miejscowości albo w województwie, do wyboru). Pojedynczy wpis tekstowy z jedną grafiką, na jeden rok, kosztuje 700,00 zł.

Jeden wpis tekstowy, namiary i oferta, bez grafiki, w dowolnym dziale, na jeden rok, kosztuje 600,00 zł. Na jeden miesiąc - 60,00 zł. 

Jeden wpis graficzny (zdjęcie, ulotka itp.) w dowolnym dziale, na jeden rok, kosztuje 300,00 zł. Na pół roku 150,00 zł. 

Same Linki na stronę albo na konto. Firma może też mieć na stronie naszabazafirm.pl samego linka na swoją stronę internetową. Link może być z dowolnej branży/podbranży/kategorii albo z innego działu. Link może być graficzny albo tekstowy. Link graficzny to jedna grafika jako link na stronę. Link tekstowy to, w, jednej linii - nazwa firmy, adres strony, kilka haseł opisowych.  Link graficzny kosztuje 400,00 zł na jeden rok, a, link tekstowy kosztuje 400,00 zł na jeden rok. 

Link Bezpośredni. Z, Wybierz Branżę, tu z konkretnej branży, z miejscowości, z nazwy firmy można mieć bezpośredniego linka na stronę www - jeden rok 1500,00 zł. Link Bezpośredni to link z rozwijanego panelu. 

Póki co nie ma vatu. Faktura z DG.

UWAGA - WAŻNE

Wymagam terminowego opłacania faktur za zamówione wpisy. I, za inne formy reklamowe. Nie zamieszczam darmowych reklam. To oczywiście dlatego, że, FIRMY, które płacą, chcą być promowane w gronie im podobnych. W przypadku braku wpłaty zastrzegam sobie prawo do zablokowania danych wpisu poza nazwą Firmy i zamieszczenia adnotacji o braku wpłaty.