z nami jesteś znany

Witam na mojej stronie naszabazafirm.pl

Naszabazafirm.pl to strona na której firmy mogą zamieszczać namiary na siebie i na swoją ofertę. Wpisy są w Firmy z Regionu, w miejscowości danego województwa i pod kilkoma branżami. Mogą być nawet pod konkretnym hasłem/kategorią. Wpisy z większą treścią to wpis na adresie (nazwafirmy.naszabazafirm.pl) plus wpisy na stronie albo jako same. Wpisy mogą być na pół roku albo na jeden rok. Po okresie może być przedłużony albo usunięty, jak ktoś chce. 

Cennik wpisów.

Ceny wpisów są różne, w zależności od tego co ktoś chce zamieścić.

Wpis na adresie, na jeden rok - 600,00 zł. Osobny wpis, nie na stronie tylko na adresie z .naszabazafirm.pl
Wpis na stronie naszabazafirm.pl w Firmy z Regionu, na jeden rok - 600,00 zł. 
Wpis na stronie naszabazafirm.pl w Firmy z Regionu, na jeden rok - 600,00 zł. + kilka linków w Wybierz Branżę, na jeden rok - 850,00 zł. 
Tylko link z branży, na jeden rok - 250,00 zł. 
Link może być jako: samo zdjęcie/grafika która przenosi na wskazaną stronę internetową/konto. Link może też być jako krótki tekst typu: nazwa firmy, adres linka, kilka haseł/wyrazów.
Wpis na adresie + kilka linków z Wybierz Branżę, na jeden rok - 800,00 zł.
Wpis na adresie + wpis w Firmy z Regionu + kilka linków z Wybierz Branżę, na jeden rok - 1000,00 zł. 

UWAGA - WAŻNE

Wymagam terminowego opłacania faktur za zamówione wpisy. I, za inne formy reklamowe. Nie zamieszczam darmowych reklam. To oczywiście dlatego, że, FIRMY, które płacą, chcą być promowane w gronie im podobnych. W przypadku braku wpłaty zastrzegam sobie prawo do zablokowania danych wpisu poza nazwą Firmy i zamieszczenia adnotacji o braku wpłaty.
Szukaj